Dzień Przedszkolaka – Myszki

Data

Wszyscy swoje święto maj
Tańczą, skaczą i śpiewają
Przedszkolaki przykład dają
i też swoje święto mają”.

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze Myszki swoje święto obchodziły w poniedziałek 21 września.

Tego dnia, Myszki uczestniczyły w wielu wspólnych zabawach: rzucały kółkami do celu, chodziły z krążkiem na głowie, tańczyły przy dźwiękach muzyki i uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Radość i śmiech naszych milusińskich świadczyły o wspaniałej zabawie. Mamy nadzieję, że dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

Więcej
aktualności