Pasowanie na Przedszkolaka

Data

Bardzo uroczystym i zarazem najważniejszym świętem dla dzieci z grupy „Myszek”, było „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbyło się 13 listopada 2020 roku.

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, gra na instrumentach, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie panie nauczycielki, za pomocą „ czarodziejskiego” ołówka, dokonały uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów i książek, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat w przedszkolu.

Więcej
aktualności