Narodowe Święto Niepodległości

Data

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Kto ty jesteś? Polak mały…

W dniu 10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy

Narodowe Święto Niepodległości.

Myszki, pomimo swojego młodego wieku, z dumą i przejęciem, przyjmując właściwą postawę „ na baczność”, wysłuchały nasz hymn narodowy. Następnie prawidłowo układając puzzle przedstawiające godło i flagę udowodniły, że doskonale są im znane polskie symbole narodowe. Dzień Niepodległości był dla naszych Milusińskich bardzo radosny i mamy nadzieję, że zapadnie w pamięci naszych „Małych Polaków.

Więcej
aktualności