Światowy Dzień Pluszowego Misia

Data

          

„Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula (…)

25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Przedszkolaki co roku przynosiły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie i spędzały z nimi cały dzień. W tym roku jednak, w związku z pandemią,  pluszowe misie zostały w domu, a „ Myszki” zamieniły się w misie. Podczas wspólnej zabawy pt. „W Misiowej Krainie”, dzieci uczestniczyły w zabawach podczas których układały Misia z papierowych elementów, segregowały figury geometryczne wg „Misiowego kodu”, śpiewały misiowe piosenki  oraz poznały technikę plastyczną – orgiami i wykonały Misia z kolorowych kół. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy  bawić bo „czy to jutro, czy to  dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Więcej
aktualności