Jasełka Bozonarodzeniowe

Jak co roku, w naszej szkole, w ostatnim tygodniu przed świętami odbyły się jasełka oraz spotkania opłatkowe, w których uczestniczyli pracownicy szkoły, zaproszenie goście, rodzice oraz uczniowie. Przedstawienie jasełkowe przygotowali uczniowie z klasy 3A wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Kurcobą-Robak. Piękne stroje dzieci, dekoracja auli oraz ekspresyjna gra aktorska młodych artystów wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z radością wcielały się w swoje role, a pięknym śpiewem zachęciły publiczność do wspólnego kolędowania. Na zakończenie przedstawienia uczniowie złożyli zebranym świąteczne życzenia, a wzruszająco wyśpiewaną „Kolędą dla nieobecnych” przypomniały o tych, których już nie ma.