Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

IX EDYCJA KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Poznań na osi czasu, organizowana przez XX Liceum Ogólnokształcące. Była to edycja zupełnie inna niż wszystkie pozostałe, które się odbyły. Konkurs został przerwany na dzień przed terminem jego realizacji. Uczniowie, nauczyciele, organizatorzy zostali zaskoczeni ciężką sytuacją epidemiczną na całym świecie i właśnie dlatego została zmieniona forma tego konkursu. Uczniowie wykonali indywidualne prace na tematy wcześniej przydzielone do grup. Prezentacja historyczna została zastąpiona twórczością literacką, z możliwością nagrania wcześniej przygotowanych prezentacji.

Jury konkursu oceniało prace konkursowe poprzez konsultacje online, decyzja co do wyboru prac nie była łatwa, ponieważ wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienie i pochwały.

Nasza szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Antonina Banaś kl.VIa

Barbara Młynarczyk kl. VIc

Zuzanna Śledzińska kl.VIc

Zuzanna Ślatała kl. VIc

Zofia Ślatała kl.VIc

Krzesimir Ślatała kl.VIc

Emila Bartkowiak kl. VIc

Zdobylismy nagrodę, wyróznienia oraz wyróznienie publiczności!!!!!

Barbara Młynarczyk i Zuzanna Ślatała2 miejsce

Antonina Banaś i Zuzanna Śledzińska - wyróżnienia

Zuzanna Ślatała - II nagroda publiczności w głosowaniu na stronie szkolnej na Facebooku

 

Wszystkim serdecznie gratuluję
Bernadeta Nowotna- Rydzik