Korale Pani Jesieni

Data

Jesień, która rozpieszcza nas darami z ogrodu, pola, sadu i lasu była inspiracją do zorganizowania wystawy „Korale Pani Jesieni”. Wystawa plastyczno-techniczny była skierowana do dzieci i rodziców z Przedszkola nr 95.

 

W określonym, w regulaminie wystawy, czasie przedszkolny hol wypełniły przepięknie wykonane korale. Wszystkie były bardzo pomysłowe i wymagały ogromnego zaangażowania oraz kreatywności, dlatego każde dziecko biorące udział w wystawie zostało nagrodzone prezentem.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas praca twórcza dała wiele radości, zadowolenia oraz pomogła umocnić i wzbogacić relacje rodzinne. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych wystawach organizowanych przez nasze przedszkole.

Więcej
aktualności