Światowy Dzień Pluszowego Misia

Data

Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
Misia zawsze się przytula.

 

30 listopada „Kotki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim  przyjacielem Misiem. Były misie małe, średnie, a także duże, różowe, niebieskie, brązowe i kilkukolorowe, w ubrankach, z kokardami i w kapelusikach…

Nie było dwóch jednakowych, każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci bawiły się z misiami przy piosenkach „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, słuchały wierszy i opowiadań o misiach, wspólnie z misiami uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki i quizy oraz brały udział w zabawach plastycznych. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Więcej
aktualności