Bal karnawałowy

Data

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa.

W naszym przedszkolu taki bal odbył się 18 lutego. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm znanych wszystkim przebojów. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Karnawałowa zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, królewny, motylki, strażacy oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie z kreskówek i bajek opanowały na kilka godzin naszą przedszkolną salę. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.

Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

   

Więcej
aktualności