„System edukacji w Polsce oraz wstępne informacje o procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych”

Data

🇺🇦 Хочеш дізнатися про освіту в Польщі? Маєш питання як дитині вступити до середньої школи? – Запрошуємо до нашого центру на безкоштовну інформаційну зустріч 👨‍👩‍👧‍👦: «Система освіти в Польщі та основна інформація про процес набору в середні школи». Зустріч відбудеться 22.03.2023 р. о годині 16.30, 05.04.2023 p. о годині 10.00 та 05.04.2023 p. о годині 16.30.⌚

Для участі в заході необхідна реєстрація. Якщо Ви зацікавлені, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу: 📩w.wisniewska@cdzdm.pl з повідомленням вмісту:
Зацікавлений(-a) взяти участь у заході: «Система освіти в Польщі та основна інформація про процес набору в середні школи» – _._.2023 р.
о годині 16.30, кількість осіб: ….

Більше інформації можна прочитати на нашому веб-сайті https://www.cdzdm.pl/PL-H5/aktualnosci/2934/system-edukacji-w-polsce-oraz-wstepne-informacje-o-procesie-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych.html

Діяльність Консультаційного пункту з питань професійної орієнтації для дітей з України здійснюється за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).@UNICEF

🇵🇱 Chcesz dowiedzieć się o edukacji w Polsce? Masz pytania dotyczące tego, jak dostać się do szkoły ponadpodstawowej? – Zapraszamy do naszego centrum na bezpłatne spotkanie informacyjne: 👨‍👩‍👧‍👦 „System edukacji w Polsce oraz wstępne informacje o procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych” które odbędzie się 22.03.2023r. o godz. 16.30,
05.04.2023r. o godz. 10.00 i 05.04.2023r. o godz. 16.30 ⌚

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres mejlowy: 📩 w.wisniewska@cdzdm.pl wiadomości o treści:
Jestem zainteresowany(a) uczestnictwem w wydarzeniu: „System edukacji w Polsce oraz wstępne informacje o procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych”- _._.2023r. o godz. 16.30

Działalność Punktu Poradnictwa Zawodowego dla Dzieci z Ukrainy realizowana jest przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).@UNICEF

Więcej
aktualności