Rodzice dzieci, którzy nie otrzymali zwrotu od poprzedniego dostawcy posiłków prosimy o kontakt z Panem Maciejem Greflingiem pod adresem: maciej.grefling@gmail.com W związku ze zmianą firmy w nowym roku szkolnym zmienia się platforma zamawiania posiłków. Wszystkie niezbędne informacje poniżej. Drodzy Rodzice !!! Na wstępie bardzo dziękujemy za zaufanie jakim darzą nas Państwo powierzając nam żywienie Dzieci Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na obiady przez portal stworzony specjalnie dla zachowania bezpieczeństwa w czasach pandemii Podjęte środki podyktowane są wprowadzeniem nowej organizacji pracy szkoły w tak trudnym okresie Adres to http://zamow.spec-dieta.pl/ Portal ten stworzyliśmy z myślą o Państwie, aby szybko i sprawnie dokonywać zleceń na obiady dla najmłodszych .Szczególnie w czasach zwiększonego ryzyka zachorowań zaleca się aby dzieci nie przynosiły gotówki do szkoły a obiady były zamawiane przez stronę .
Kod potrzebny do rejestracji to: SP22
Znajdą Państwo w nim ✔ menu na kolejne 2 miesiące ✔ ikonę aby zrezygnować z obiadu danego dnia do godz. 7:30 ✔ Istnieje możliwość zamawiania posiłków w dowolnej konfiguracji (dokładki mile widziane w ramach współpracy) 🙂 Program ten jest dedykowany wszystkim naszym placówkom oświatowym aby się zalogować muszą państwo wybrać nazwę skrócona swojej placówki i dokonać rejestracji.
Pragnę również poinformować Państwa ,iż w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci i Naszych pracowników ,zgodnie z wytycznymi zwalczania epidemii GIS oraz MEN wprowadziliśmy wszystkie dodatkowe procedury i zasady dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dostaw.
Zespół Catering Spec Dieta Zaprasza Emilia Pustelnik- Nowicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.”>691-493-781/biuro@spec-dieta.pl