REAGUJ NA HEJT W INTERNECIE

Data

Komisariat Policji Poznań Jeżyce informuje, iż w ramach realizacji Programu Ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020 nagrany został spot o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do rodziców.

Mając na uwadze uczestnictwo dzieci i młodzieży w zajęciach zdalnego nauczania i związane z tym występowanie problematyki hejtu, a także dalszy rozwój sytuacji związanej z epidemią COVID – 19, w tym trudny do przewidzenia czas jej zakończenia, w załączeniu przekazuję link do strony internetowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, gdzie powyższy spot jest dostępny do pobrania, celem wykorzystania podczas podejmowanych działań profilaktycznych związanych w szczególności z zapobieganiem mowie nienawiści i hejtowi.

http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/wlk/aktualnosci/223658,KWP-Reaguj-na-hejt-w-Internecie.html

Więcej
aktualności