Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

 

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Rok, który będzie pod wieloma względami inny od poprzednich. Pragniemy zapewnić Państwa, ze firma Domowy Obiadek dokłada wszelkich starań, by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa zarówno w kuchni podczas przygotowania posiłków, ich transportu oraz podczas serwowania ich Państwa pociechom.

 

W tym roku szkolnym zamówienia będziecie mogli Państwo składać poprzez aplikację Zamów Posiłek.

 

Podczas nadchodzących spotkań na początku Roku Szkolnego będziemy ponownie prosili o wypełnienie deklaracji korzystania z obiadów. Pozwoli to nam oraz Dyrekcji Szkoły dostosować liczbę przerw obiadowych tak aby zapewnić Państwa dzieciom możliwość bezpiecznego i komfortowego spożycia posiłków.

 

 

 Od 1.09.2021r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: 

https://bit.ly/3D402P5

 

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

 

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

 

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

 

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

 

 

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

 

Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.

 

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym wydawanie posiłku do godziny 19:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

   w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

   następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 

   kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

   pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

 

W razie pytań zachęcamy także do kontaktu z Panią Hanną, pod numerem telefonu 668 615 566 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 14:00, lub mailowo catering@domowyobiadek.pl 

 

Pozdrawiamy

Zespół Domowego Obiadku