Sukcesy naszych uczniów!!!!! Olimpiada MOWOS

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczniowie: Jan Sójka (8b), Amelia Stachowiak (8c), Antonina Banaś (8b), Zofia Sierszuła (8b) i Emilia Bartkowiak (8b) pomyślnie przeszli eliminacje szkolne VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Przed nami eliminacje okręgowe…. i może centralne 🙂

M. Nowak-Bekier-opiekun merytoryczny

Poniżej harmonogram olimpiady.

10 stycznia 2022 Publikacja nagłówków do testu uczniowskiego online  (2. etap eliminacji okręgowych)
21 lutego 2022 Ostateczny termin przesyłania pytań do testu uczniowskiego online (2. etap eliminacji okręgowych)
15 marca 2022 1. etap eliminacji okręgowych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (test ekspercki online)
29 marca 2022 2. etap eliminacji okręgowych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (test uczniowski online)
30 marca 2022 Publikacja listy zawodników zakwalifikowanych do eliminacji centralnych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
4 kwietnia 2022 Publikacja tematów prezentacji do 2. etapu eliminacji centralnych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
4 maja 2022 Ostateczny termin przesyłania prezentacji do 2. etapu eliminacji centralnych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
10 maja 2022 Eliminacje centralne VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)
11 maja 2022 Publikacja oficjalnych wyników eliminacji centralnych VI edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (portal Olimpiady: www.mowos.pl)