Wycieczka na Stadion Lecha Poznań

Data

W czwartek 09 listopada „Skowronki” uczestniczyły w wycieczce na Stadion Lecha Poznań.
Po przybyciu na miejsce dzieci zostały przywitane przez przewodnika i maskotkę Kolejorza – Koziołka. Podczas zwiedzania najmłodsi fani piłki nożnej mogli zajrzeć do miejsc, do których kibic podczas meczu nie ma dostępu. Trasa zwiedzania obejmowała salę konferencyjną, strefę 0, szatnię gości, poziom murawy z ławkami rezerwowych, lożę prezydencką, gdzie podczas piłkarskich spotkań zasiadają najważniejsze osoby, a także trybunę prasową, na której w trakcie meczów pracują dziennikarze nie tylko z Polski, ale również zza granicy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały prezenty. Dzisiejsza wizyta na Stadionie na długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich.

Więcej
aktualności