Dzień Bezpiecznego Komputera

Data

„Dzień Bezpiecznego Komputera”, który miał miejsce 12 października, stał się dla dzieci z grupy „Skowronków”  okazją do poszerzania swojej wiedzy związanej  z nowoczesnymi technologiami.
dzieci przed komputerem
W tajniki wiedzy informatycznej wprowadził dzieci wicedyrektor Karol Iwańczyk, który zaproponował Skowronkom wizytę w szkolnej pracowni komputerowej. W trakcie zajęcia dzieci, między innymi, poznały budowę komputera, wzbogaciły wiedzę na temat internetu i sieci internetowej, zapoznały się z program do malowania i  stworzyły w nim obrazki według własnego pomysłu. Niebywałą atrakcją stał się dla dzieci pokaz drona i jego możliwości. Podczas spotkania dzieci podejmowały również konstruktywne dyskusje dotyczące, zarówno wad jak i zalet korzystania ze sprzętów elektronicznych oraz poznały zasady bezpiecznego korzystania z komputera. Dziękujemy !!!

Więcej
aktualności