Składka roczna

Witam Państwa,

Pragniemy poinformować, iż uchwalono w roku szkolnym 2018/2019 następujący skład Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 w Poznaniu:

Funkcja Imię i nazwisko Nr telefonu
Przewodniczący Dariusz Mucha 602 392 325
Wiceprzewodniczący Dariusz Mączkowiak 665 171 267
Skarbnik Arleta Ulatowska 608 102 002

W imieniu Rady Rodziców zwracamy się z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców. Zgodnie z podjętą uchwałą dobrowolna składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 60,00 PLN od rodziny.

Wpłat prosimy dokonywać na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 w Poznaniu ul. Hangarowa 14, 60-409 Poznań

Bank Pekao S.A. Oddział w Poznaniu

Nr konta: 15 1240 6641 1111 0010 3610 8344

W tytule przelewu prosimy wpisać: nazwisko i imię dziecka oraz klasę do której uczęszcza
(w przypadku więcej niż jednego dziecka w rodzinie prosimy o wymienienie wszystkich dzieci wraz z podaniem ich klas, aby można było proporcjonalnie podzielić wpłaty na klasy).

Ważne:

Zgodnie z Regulaminem rady Rodziców 50% wpłaconej przez Państwa składki zostanie przekazane na wniosek wychowawcy na rzecz klasy, do której uczęszcza Wasze dziecko.

Wszelkie uwagi odnośnie działania Rady Rodziców oraz pytania i propozycje prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, iż w ubiegłym roku szkolnym dzięki Państwa wpłatom uzbieraliśmy kwotę 5.790,00 PLN.

Z zebranych funduszy udało nam sie pokryć następujące wydatki związane z działalnością statutową Rady Rodziców oraz organizacją imprez szkolnych:

1. Dzień chłopaka,
  2. Gra Miejska organizowana przez nauczyciela historii,
  3. Dzień Komisji Edukacji Narodowej,
  4. Mikołajki,
  5. Koncert Noworoczny,
  6. Nagrody w konkursach organizowanych na szczeblu szkolnym,
  7. Dzień kobiet,
  8. Zajączek,
  9. Dzień dziecka,
  10. Festyn szkolny,
  11. Prymusiaki
  12. Ławki na boisko szkolne (zainstalowane 4 z 15, instalacja pozostałych po zakończeniu termomodernizacji)
  13. Współfinansowanie Kółka teatralnego, Gazetki "Kermit" oraz Świetlicy szkolnej- głównie wydatki ksero,
  14. Współfinansowanie druku I edycji książki napisanej przez nauczyciela naszej szkoły panią Elę Kaźmierską.