Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Samorząd uczniowski - 2018

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO-DNIA 18.09.2018

UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA : 324

GŁOSOWAŁO: 280

GŁOSÓW NIEWAŻNYCH: 20

GŁOSOWANIE ODBYŁO SIĘ O GODZINIE : 9.50 DO 10.27

URNĘ WYBORCZĄ OTWORZYLI KOMISYJNIE:

1. MATEUSZ SPYCHAŁA KLAS A 8B

2. IGA BUKOWSKA KLASA 8A

3. ANASTAZJA PRZYGIENDA KLASA 8A

4. KRZYSZTOF BILON KLASA 8A

5. EDYTA RĘDZIOCH – OPIEKUN SU

KAROLINA BAŁYK                     4A 2
SONIA MĄCZKOWIAK               4A 4
EMILIA WICIAK                           4A 3
IGA MARCINKOWSKA                4B 3
ZUZANNA GRZEGORCZYK       4B 2
PIOTR WESOŁOWSKI                 4B 6
MARTYNA ŁYTKA                       4C 2
FRANCISZEK BANAŚ                 4C 5
ZOFIA SIERSZUŁA                       5A 14
AGATA KRUK                               5A  
ANASTAZJA NIEMYSKA             5B 18
MARTA BĘDZIESZAK                 5B 3
VIKTORIA FEORIV                     5B 1
EMILIA BARTKOWIAK             5C 15
PIOTR KAMIŃSKI                       5C 10
RAFAŁ ZAKRZYŃSKI               5C 2
STANISŁAW BĄKOWSKI           6A 29
WOJCIECH MŁYNARCZYK       7B 4
JEREMI SZUBA                           8A 13
ANTONINA SWAKOWSKA       8B 6
WIKTORIA BOLESŁAWSKA     III A 9
MARCIN ZIMNIAK                   III A 1
MACIEJ MICHALCZYK           III B 9
MARIA PILARCZYK                 III B 6
ANNA ZALESIŃSKA                 III B 6
KACPER CZUBAK                     III C 10
BARTOSZ SOBIENIAK             III C 74
MARTYNA STASZEK               III C 5

DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WESZLI:

PIOTR WESOŁOWSKI                 4B 6
ZOFIA SIERSZUŁA                       5A 14
ANASTAZJA NIEMYSKA             5B 18
EMILIA BARTKOWIAK             5C 15
PIOTR KAMIŃSKI                       5C 10
STANISŁAW BĄKOWSKI           6A 29
JEREMI SZUBA                              8A 13
ANTONINA SWAKOWSKA       8B 6
WIKTORIA BOLESŁAWSKA     III A 9
MACIEJ MICHALCZYK           III B 9
MARIA PILARCZYK                 III B 6
ANNA ZALESIŃSKA                 III B 6
KACPER CZUBAK                     III C 10
BARTOSZ SOBIENIAK             III C 74

Podczas pierwszego spotkania Rady Samorządu Uczniowskiego które odbyło się       19.09.2018 r. został wyłoniony, przez aklamację, przewodniczący RSU i jego zastępcy:

przewodniczącym RSU został Bartosz Sobieniak

I zastępcą został Stanisław Bąkowski

II zastępcą została Anastazja Niemyska.

Ustalony został również plan pracy SU na rok szk. 2018/2019.