Informujemy, że prośby o zwrot środków za niewykorzystane obiady w poprzednim roku szkolnym 2022/2023, prosimy kierować na adres mailowy do firmy cateringowej “Domowy Obiadek”

Szanowni Państwo,
infromujemy, że w roku szkolnym 2023/2024
firmą cateringową obsługującą posiłki w naszej szkole jest
"Mniam Catering"

System zamawiania posiłków pozostaje bez zmian poprzez stronę zamowposiłek.pl

Wydawanie posiłków będzie odbywało się na podstawie identyfikatorów, które dzieci otrzymają od wychowawców po zamówieniu przez system pierwszych posiłków.

Za identyfikatory zostanie pobrana przez system zwrotna kaucja w wysokości 10 zł. Identyfikatory zamawiamy poprzez zamowposiłek.pl w zakładce "pojedyncze zamówienia". Identyfikator jest ważny na cały okres korzystania z usług firmy i przypisany jest do konta ucznia i zawarta jest na nim informacja o aktualnie wykupionym posiłku.

UWAGA!
UCZNIOWIE KORZYSTAJĄCY Z WYŻYWIENIA ZOBOWIĄZANI SĄ DO POSIADANIA IDENTYFIKATORA W CELU POBRANIA POSIŁKU

Aby ułatwić Państwu proces zamawiania posiłków przez aplikacje Zamów posiłek poniżej wszelkie informacje o jej funkcjonowaniu.

1.REJESTRACJA:

Aby założyć konto w aplikacji Zamów Posiłek należy wejść na stronę www.zamowposilek.pl , a następnie kliknąć podstronę “logowanie”.

Następny krok to rejestracja, wybieramy opcję “Nie masz konta? zarejestruj się”

Aby zarejestrować się do wybranej placówki należy wskazać województwo, miasto oraz miejsce dostaw posiłków.

Kolejny krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Przy pierwszym logowaniu automatycznie otworzy nam się strona, na której należy uzupełnić dane dziecka lub osoby dorosłej odbierającej posiłki. Rejestracja zakończona, możemy przejść do zamawiania posiłków 🙂

Poniżej link do filmu instruktażowego jak się zarejestrować:

2.ZAMAWIENIE POSIŁKÓW I PŁATNOŚĆ:

W pierwszej kolejności aby złożyć zamówienie konieczne jest zasilenie konta.

Wpłatę dokonujemy poprzez “Rozliczenia” w lewym menu.

Po zaksięgowaniu wpłaty możemy przejść do składania zamówienia.

Mamy dwa rodzaje zamówień:

a) ZAMÓWIENIA OKRESOWE np. na cały miesiąc. – wybieramy w menu “zamówienia okresowe”, wybieramy dziecko dla, którego zamawiamy posiłki oraz wskazujemy zestaw i okres.

W menu “moje zamówienia” można sprawdzić zamówienia.

b) ZAMÓWIENIA W KOLEJNE DNI: Jeżeli chcemy wybrać różne zestawy w kolejne dni należy skorzystać z opcji “zamów posiłek”.

Wybieramy dziecko dla ,którego składamy zamówienie i zamawiamy w poszczególne dni wybrane przez nas zestawy.

Jeżeli chcemy odwołać zamówiony posiłek, wystarczy w danym dniu kliknąć “rezygnuję”.

Poniżej krótki film z instrukcją dokonywania płatności i zamawiania posiłków:

Zamówień mogą Państwo dokonywać poprzez aplikację zamów
posiłek do godziny 08:00 w dniu dostawy posiłków.