Cykl spotkań dla rodziców ósmoklasistów “Jak towarzyszyć dziecku w wyborze szkoły ponadpodstawowej”

W trakcie spotkań podpowiemy, jak zaplanować działania na ten rok szkolny. Przedstawimy też ofertę wydarzeń towarzyszących przygotowaniom do wyboru szkoły ponadpodstawowej i omówimy zasady i terminy rekrutacji.

Zapraszamy na pierwsze popołudniowe spotkanie “Wspólne planowanie działań na rok szkolny – rola rodzica”. 23 września 2024 r w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu przy ul. Działyńskich 4/5. Na spotkanie obowiązują zapisy. Prosimy o zgłaszanie się za pomocą poczty elektronicznej na adres m.borak@cdzdm.pl

W załączniku przesyłamy plakat z prośbą o rozpowszechnienie informacji o wydarzeniu.

Do zobaczenia!

Zespół pracowników