Letnie rozgrywki gier planszowych „ZAGRAJ Z NAMI ZAWODOWO”

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży zaprasza uczniów z klas IV-VIII szkół podstawowych na wakacyjną przygodę: Letnie rozgrywki gier planszowych „ZAGRAJ Z NAMI ZAWODOWO”!
Od 1 do 12 lipca 2024 r. w godz. 10:00-13:00 spotykamy się w siedzibie Centrum Doradztwa dla Młodzieży w Poznaniu, przy ul. Działyńskich 4/5.
Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
Czeka na Was wiele emocjonujących wyzwań i wciągająca rozrywka, a to wszystko w formie grywalizacji, która pozwoli Wam poznać nowych przyjaciół oraz odkryć tajemnice świata zawodów.
Dołączcie do nas i rozpocznijcie podróż po świecie gier planszowych!
Сердечно запрошуємо учнів та учениць IV-VIII неповної середньої школи на літні пригоди: Літні настільні ігри «ЗАГРАЙ З НАМИ ПРОФЕСІЙНО»!
З 1 по 12 липня 2024 року з 10:00 до 13:00 зустрічаємося в Центрі професійної орієнтації для молоді (CDZdM) в Познані, за адресою ul. Działyńskich 4/5.
Щоб взяти участь, заповніть анкету: