Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Doradztwo zawodowe

Gimnazjalisto! Kończysz gimnazjum i nie wiesz co dalej? Masz w głowie tysiąc myśli i pomysłów na siebie lub nie masz zielonego pojęcia co chcesz dalej w życiu robić?

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej i/lub zawodu nie jest sprawą łatwą i wymaga dłuższego zastanowienia się.

Zachęcam Was więc do skorzystania z rubryki "Doradztwo zawodowe", a także do indywidualnego zadawania pytań. Możesz się zgłosić do mnie osobiście lub napisać na maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam

pedagog szkolny

M.Mnich-Muszyńska1.Zastanawiasz się jaki zawód wybrać? Co będzie dla Ciebie odpowiednie? Szukasz informacji? Zapraszam do zapoznania się zKlasyfikacją zawodów:


http://psz.praca.gov.pl/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow

2.Gimnazjalisto! Kończysz gimnazjum i nie wiesz co dalej?
Zanim podejmiesz decyzję warto wiedzieć jakie masz opcje kończąc gimnazjum. Zapraszam do odwiedzenia poniższej strony. Znajdziesz tam wszystkie poznańskie szkoły i ich ofertę:


https://nabor.pcss.pl/poznan/

3. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Poznańskiego Centrum Doradztwa Zawodowego dla dzieci i Młodzieży

http://cdzdm.pl/

4. Szkoła bierze udział w II Edycji programu "Szacun dla zawodowców" w Poznaniu, którego celem jest szerzenie świadomości, że wykształcenie zawodowe i techniczne ułatwia start na rynku pracy.
Zachęcamy zarówno rodziców jak i uczniów do zapoznania się ze stroną oficjalną programu:
5. W roku szkolnym 2016/2017 przystąpiliśmy do projektu "Ekonomia na co dzień", którego celem jest  przygotowanie młodych ludzi do pełnienia przyszłych ról społecznych, przede wszystkim roli przedsiębiorcy, pracownika oraz członka zespołu pracującego na rzecz wspólnoty.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu: