Jak wspierać, gdy jest się pracującym rodzicem? Człowiekiem ze swoimi zmartwieniami, wracającym zmęczonym po pracy… A jednocześnie kochającym swoje dziecko i chcącym dla niego po prostu jak najlepiej.

Data

Jutro (wtorek 5.12) o godz. 20:00 Centrum Doradztwa Zawodowego dla Dzieci i Młodzieży zaprasza rodziców na webinar z Jacem Jakubowskim (psychologiem, trenerem, coachem)

https://fb.me/e/wl1llQAn0

Podczas webinaru posłuchamy o:

  • specyfice wieku nastoletniego i o tym jak zmienia się w tym czasie więź między dzieckiem a rodzicem,
  • dojrzałości empatycznej i na czym ona polega w praktyce (a na czym nie…),
  • rozmowach z nastolatkami i o co pytać, skoro „Jak było w szkole?” i „Czy już wiesz, kim będziesz?” tak często odbierane jest jako atak,
  • zmieniającej się roli rodzica i o tym, jak się w niej odnaleźć, słysząc westchnięcia, wzruszanie ramionami i trzaskanie drzwi,
  • towarzyszeniu młodzieży i jak to robić, by nie być natrętnym, marudnym rodzicem,
  • jednej najskuteczniejszej metodzie pomocy młodzieży, która wiele korzyści daje też samym rodzicom.

Dowiemy się jak to wszystko wdrożyć w życie, gdy jest się pracującym rodzicem. Człowiekiem ze swoimi zmartwieniami, wracającym zmęczonym po pracy… A jednocześnie kochającym swoje dziecko i chcącym dla niego po prostu jak najlepiej.

Jac Jakubowski jest doświadczonym trenerem, coachem, psychologiem, superwizorem akredytowanym przez Izbę Coachingu, mentorem i animatorem projektów rozwojowych, który działa w organizacjach pozarządowych, biznesie i edukacji.

Link do wydarzenia  https://fb.me/e/wl1llQAn0 

Zapraszam gorąco do wzięcia udziału!

Więcej
aktualności