Szanowni Państwo,

W tym roku wracamy z tradycyjnym i cieszącym się dużym uznaniem społeczności naszej szkoły koncertem bożonarodzeniowym. To wyjątkowe wydarzenie dające nam szansę na wspólne spędzenie przedświątecznego czasu w artystycznym klimacie spektaklu przygotowywanego przez uczniów naszej szkoły.

Koncert pt. „Talenty na święta” odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17.00 w auli szkolnej.

Koncertowi towarzyszyć będą licytacje i kiermasz. Tradycyjnie planujemy także słodką kawiarenkę i popcorn.

Bilety wstępu (wejściówki) w cenie: 15 zł (osoba dorosła- bilet normalny), 10 zł (dziecko-bilet ulgowy) będą do nabycia u przedstawicieli trójek klasowych podczas najbliższych zebrań klasowych w dniu 22 listopada 2022 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby, które nie będą obecne na zebraniu, a są zainteresowane udziałem w koncercie prosimy o kontakt z przedstawicielami trójek klasowych lub Radą Rodziców na adres: radatytusa@gmail.com

Zachęcamy także do przygotowania „fantów” na kiermasz i dostarczenie ich do sali nr 10 w dniach 5-9 grudnia br.  Przygotowaniom do koncertu towarzyszą także konkursy, zachęcamy dzieci do udziału, czekają nagrody! (szczegóły znajdują się na dołączonym plakacie).

Osoby chętne do przygotowania słodkich przekąsek do naszej kawiarenki prosimy o zgłoszenie się podczas zebrań do trójek klasowych lub na adres radatytusa@gmail.com)

Dochód ze sprzedaży biletów, kiermaszu i licytacji zostanie przeznaczony na cele realizowane przez Radę Rodziców.

Liczymy na Państwa obecność i hojność!

Z wyrazami szacunku,
w imieniu Prezydium Rady Rodziców