Koncert Bożonarodzeniowy – fotorelacja

Data

15.12.2022 r. wróciliśmy do tradycji Koncertów Bożonarodzeniowych. W tym roku koło teatralne „U Tytusa” zaprosiło nas na spektakl pt. „Talenty na Święta”. Elfy rodem z Tolkiena i elfy Mikołajowe kłóciły się o prym w świecie dzieci… na szczęście św. Mikołaj pogodził je, twierdząc , że „Najważniejsze są nie One, tylko Dzieci Duże i Małe.” Spór nie skończył się na tym… prezenty zastąpiono TALENTAMI i okazało się, że w Szkole Tytusa objawiło się mnóstwo zdolnych dzieciaków, które tańczyły, śpiewały, odgrywały scenki rodzajowe, uczyły się i malowały.

Dziękujemy p. E.Maciejewskiej, p. M. Solczyńskiej i p. E. Rędzioch za przygotowanie młodych aktorów.
W trakcie koncertu p. Karolina Winiecka wraz ze św. Mikołajem przeprowadzili niezwykle szybką i efektywną licytację prac plastycznych dzieci i stroików Bożonarodzeniowych wykonanych na konkurs stroików. Wszystkie prace uczniów znalazły swoich nabywców. Po niezwykle emocjonalnym finale wszyscy udali się na Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było nabyć przepiękne prezenty pod choinkę. Na straganach pojawiły się „książki, gadżety, gry, zabawki z odzysku” oraz choineczki i ozdoby świąteczne wykonane przez p. Szuster i dzieci podczas techniki.
Następnego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć Koncertowe Przedstawienie. Aktorzy świetnie się bawili i sprawili wiele radości widzom. Kram z prezentami był czynny również w piątek, pracowali przy nim członkowie SU oraz p. O. Bogacka i p. B. Nowotna- Rydzik.

Do zobaczenia za rok!!! Podczas kolejnego koncertu!!!

Wesołych Świąt!!!

Więcej
aktualności