Konkurs Sportowy “Witaj wiosno!”

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie sportowym pt. „Witaj wiosno!”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas Szkoły Tytusa, nie wymaga specjalnej wiedzy, talentu ani sprawności fizycznej. Celem jest dobra zabawa i godne przywitanie wiosny

Co trzeba zrobić?

– przygotować kolaż ze zdjęć Tytusiaka podczas jej/jego ulubionych aktywności fizycznych. Nie ma znaczenia gdzie wykonuje te aktywności, czy w domu, czy na dworze oraz to, czy dziecko ćwiczy profesjonalnie, czy wyłącznie dla zdrowia, przyjemności, zabawy… Np. Tytusiak na rolkach, Tytusiak na rowerze, Tytusiak przy drabince, Tytusiak grający w darta, Tytusiak ćwiczący na piłce, Tytusiak grający z kręgle itp.

– wysłać na adres konkurs@radatytusa.pl do dnia końca Świąt Wielkanocnych, czyli do 5 kwietnia br włącznie.

Kolaż może być zrobiony ręcznie lub na komputerze. Na zdjęciu dziecku może towarzyszyć wyłącznie rodzeństwo lub/i rodzice, np. podczas wspólnej gry w piłkę.

6 kwietnia br. opublikujemy kolaże na profilu RR na Facebooku i poprosimy Państwa o głosowanie. Kolaż z największą liczbą polubień otrzyma nagrodę publiczności

To nie wszystko! Zostanie też przyznana nagroda komisji konkursowej, w skład której wejdą nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Tytusa.

Obie nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych – dla uczennicy lub ucznia z klas 0 – 4 oraz 5 – 8.

Przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody sportowe!

W linku znajduje się regulamin konkursu:

Regulamin konkursu Witaj Wiosno.pdf (dropbox.com)

Zapraszamy!

Z pozdrowieniami,