Mistrzostwa Polski Kadetów 2020

Data

Miło nam poinformować, że w miniony weekend 16-18.10.2020r dwie uczennice państwa szkoły wzięły udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Puławach, są to Mistrzostwa Polski dla dzieci w wieku 12-14 lat. Emilia Hoffmann i Anastazja Niemyska wypadły świetnie, obie wywalczyły miejsca na podium. Każda z nich musiała stoczyć 3 walki z czego po dwie wygrały w decydujący sposób zajmując następujące miejsca:
🏆2m(srebrny medal), tytuł Wicemistrzyni Polski wywalczyła Emilia Hoffmann
🏆3m(brązowy medal), tytuł II Wicemistrzyni Polski wywalczyła Anastazja Niemyska
Dziewczyny na co dzień trenują w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 przy ul. Hangarowej 14, są członkami klubu UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie.
Ich zaangażowanie i systematyczna praca zaowocowała w ogromy sukces, radość jest jeszcze większa ponieważ są najmłodszym rocznikiem w tej kategorii wiekowej i mają jeszcze przed sobą 2,5 roku startów w tej kategorii wiekowej.

Gratulujemy tak ambitnych i zdolnych uczennic.


Więcej
aktualności