Nasza wizyta w Kopenhadze, Dania – czerwiec 2018

Podczas wizyty w Kopenhadze mieliśmy mnóstwo okazji do poznania nowych osób. Ponad to, uczniowie którzy nas gościli pochodzili z różnych krajów z całego świata – dzięki temu mogliśmy znacznie rozszerzyć swoją wiedzę na temat innych kultur.

Szkoła, którą odwiedziliśmy, przyjęła nas bardzo serdecznie. Zostaliśmy oprowadzeni po licznych budynkach placówki, mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcjach i warsztatach.

Dużo czasu poświęciliśmy również na poznanie historii i zabytków miasta. Płynęliśmy kanałami Kopenhagi, widzieliśmy liczne porty, malownicze, kolorowe budynki i kościoły.

Cały pobyt był wspaniałym czasem, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Franek

Moje TOP FIVE to:

1. wycieczka po Zamku Królewskim Rosenberg
  2. Park rozrywki TIVOLI
  3. nadzwyczajna gościnność rodzin
  4. lot samotem J
  5. lekcja plastyki w szkole

Wymiana z Danią była niesamowita i jestem bardzo zadowolona, że mogłam w niej wziąć udział. Najciekawszym miejsce według mnie był zamek Rosenberg i oczywiście szkoła, która różni się od naszej pod każdym względem.

Basia