OMNIBUS 2022 – wyniki

Data

W tegorocznej edycji OMNIBUSA – konkursu wiedzy ogólnej organizowanego przez Samorząd Uczniowski udział wzięło 74 uczniów. Uczestnicy zmierzyli się z 5 pytaniami z każdego przedmiotu nauczanego w szkole!!!! ( 60-75 pytań w poszczególnych klasach.) Prace sprawdzane zostały przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz członków Rady Samorządu Uczniowskiego.

TYTUŁ  OMNIBUSA  2022  ZDOBYLI :

OMNIBUS KLASY IV:

JAGODA WIECZOREK KL. 4A

STANISŁAW SZAJKOWSKI KL. 4A

OMNIBUS KLASY V:

URSZULA PIECHOWIAK 5A

URSZULA MARKIEWICZ 5A

OMNIBUS KLASY VI:

KRZYSZTOF BĘDZIESZAK 6A

OMNIBUS KLASY VII:

MACIEJ JAJOR K. 7B

KAJETAN ZAWODNY KL. 7B

MARIA BĄKOWSKA KL.7B

OMNIBUS KLASY VIII:

JULIA BOCHEŃSKAKL. 8B

EMILIA BARTKOWIAK KL.  8B

JAŚMINA WŁUDARCZA KL. 8B

Więcej
aktualności