Otwarcie Miasteczka Rowerowego

Data

W piątek 12 maja 2023 wraz z naszymi licznymi Przyjaciółmi celebrowaliśmy otwarcie Miasteczka Rowerowego. To był wspaniały dzień dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 i naszych Przyjaciół z osiedla Wola.

Cieszymy się z obecności Pana Prezydenta Mariusz Wiśniewski, Pani Małgorzata Dudzic – Biskupska Radna Miasta Poznania oraz Pana Bartosz Zawieja.

Pani Dyrektor Maja M. Mnich-Muszyńska szczególne podziękowania złożyła na ręce Przewodniczącej Rada Osiedla Wola w Poznaniu, Pani Ewelina Gogołkiewicz, pomysłodawczyni projektu Biały Rower. Radość dzielimy również z rodzicami z Rady Rodziców, zwłaszcza z p. Anną Zakrzyńską, wszystkimi członkami Rady Osiedla Wola oraz Panią Katarzyną Wierzbińską – dzięki Wam, Drodzy Przyjaciele!

Z całego serca dziękujemy Panu Prezydentowi Mariusz Wiśniewski, Pani Małgorzata Dudzic – Biskupska Radna Miasta Poznania oraz Wydziałowi Oświaty za pozyskanie środków na realizację pierwszego etapu.

Druga część to cykliczne spotkania edukacyjne, które poprowadzą nie tylko nauczyciele, ale też służby porządkowe JRG 4 Poznań, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego – OSP Poznań, Straż Miejska Miasta Poznania oraz pracownicy Referatu Komisariat Policji Poznań Jeżyce.

Z ekscytacją zaczęliśmy użytkowanie Miasteczka Rowerowego – pod kuratelą p. Bernardety Nowotnej-Rydzik odbył się konkurs rowerowy.

Wszystkim zaangażowanym w uroczystości i naszym Gościom pięknie dziękujemy!
Osiedle Wola to wspaniałe miejsce do mieszkania i nauki!

Więcej
aktualności