Pisanka 2021 wystawa prac uczniów naszej szkoły

Data

Wśród nadesłanych prac znalazły się prace uczniów:
 
– z klas I – III : Julii Zielonki
– z klas IV – V : Julii Spitalniak, Daniela Łojewskiego, Leona Rogalskiego, Piotra Wojtyniaka, Borysa Wolniaka
– z klas VI – VII : Aleksandry Jandy, Sonii Mączkowiak, Macieja i Zuzanny Grzegorczyków, Pawła Grzybkowskiego, Natalii Kowalczyk, Zofii Andrzejewskiej, Kajetana Zawodnego, Ignacego i Mikołaja Kościelaków, Poli Wolniak, Weroniki Janoś, Weroniki Tomczak, Dominika Klaty, Kaliny Janiak, Zuzanny, Zofii i Krzesimira Ślatałów, Darii Labiak, Filipa Laseckiego, Emilii Bartkowiak, Michała Zimniaka, Wojciecha Spitalniaka, Zuzanny Nowickiej.
 
Wszystkim dziękuję za zaangażowanie 🙂
 
Życzę zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych
 
Bernadeta Nowotna- Rydzik

Więcej
aktualności