Powiatowy Konkurs Debat Polsko-Angielskich dla Szkół Podstawowych pt. ”Akcja Konwersacja’’

Data

W dniu 06.12 br.  uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Konkursie Debat Polsko-Angielskich dla Szkół Podstawowych pt. ”Akcja Konwersacja’’  on-line w roku szkolnym 2021/22. Konkurs składał się z dwóch debat, w języku polskim i w języku angielskim. Tematem debaty w języku polskim było: ‘’Dobre jedzenie nie musi być drogie”, natomiast tematem debaty w języku angielskim ” Tests are only stressful if you are not well- prepared” . Celem konkursu było: rozwijanie umiejętności  oratorskich, argumentacji, wystąpień publicznych , kulturalnej dyskusji i formułowania własnych poglądów zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że drużyna naszej szkoły przeszła do półfinału , który odbędzie się w lutym.

W skład naszej, jakże niebywale zdolnej i przebojowej drużyny weszły uczennice klasy 8b:

Emilia Bartkowiak

Julia Mazan

Barbara Młynarczyk

Zuzanna Ślatała  oraz

Zuzanna Śledzińska ( mówca rezerwowy)

Dziewczynom gorąco gratulujemy, dały z siebie wszystko i pokazały wielką klasę.

Więcej
aktualności