Puchar Polski Kadetów 3-4.03.2023 – Bydgoszcz

W dniach 3-4.03.2023 w Bydgoszczy odbył się Puchar Polski Kadetów🏆 w którym udział wzięły dwie zawodniczki klubu UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie 🥋 oraz uczennice naszej szkoły: Zofia Krawczyk z klasy 6A, oraz Martyna Mazur z klasy 5A.
🥋Zofia Krawczyk po wygraniu 3 walk zajęła III miejsce i wywalczyła 🥉 medal, ulegając w czwatej walce, półfinale zwyciężczyni całej kategorii 💪
🥋Martyna Mazur po bardzo dobrej walce niestety odpadła w pierwszym pojedynku, ulegając późniejszej brązowej medalistce tej kategorii☝
Warto zaznaczyć, że był to pierwszy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski dla zawodników 12-14lat.
Obie dziewczyny są pierwszym rocznikiem co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość 😍
Już za trzy tygodnie spróbują swoich sił w drugiej eliminacji podczas Pucharu Polski🏆 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Trzmacje kciuki 👊
Dziękujemy za godne reprezentowanie barwy klubowych oraz szkoły na arenie ogólnopolskiej 👏👏👏