Sukces Tytusiaków w konkursie Poznań na osi czasu !

Data

W dniu 23.04 br., w XX Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu ogłoszono wyniki X edycji konkursu plastyczno- historycznego ” Poznań na osi czasu” pod hasłem Spacer ulicami miasta – konkursu pod patronatem  Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewody Wielkopolskiego. Konkurs, jak również gala rozdania nagród z oczywistych względów odbyła się online. Spośród 5 dwuosobowych zespołów uczestników konkursu, z naszej szkoły następujące zespoły zostały nagrodzone i wyróżnione:
 
Agata Kruk i Daria Labiak – I miejsce
Martyna Kruk i Lilianna Sobczak – wyróżnienie
Zuzanna i Zofia Ślatałówny – nagroda poza konkursem.
 
Dziękuję równiez pozostałym uczestnikom konkursu za ich wkład pracy i zaangażowanie :
Barbarze Młynarczyk i Zuzannie Śledzińskiej oraz Antoninie Banaś i Zofii Sierszule
Dziękuję Rodzicom za  pomoc.
 
Jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą zorganizowana zostanie wystawa pokonkursowa w holu Urzędu Wojewódzkiego.

Więcej
aktualności