Zosia i Wincenty z klasy 6c

Data

Kochani, do końca głosowania w PBO 2021 zostały tylko niecałe 42 godziny 😱 W związku z czym przypominamy: 🔸 oddanie głosu trwa mniej niż minutę 🔸 żeby zagłosować nie trzeba być zameldowanym w Poznaniu, trzeba tu tylko mieszkać 🔸 nie ma ograniczeń wiekowych, można głosować nawet w imieniu najmniejszych dzieci.
Zosia i Wincenty z klasy 6c wydrukowali ulotki i przez całe sobotnie popołudnie chodzili po Woli i zachęcali do głosowania. Tak napisali o swoim działaniu: “Spotkaliśmy ludzi, którzy kiedyś chodzili do naszej szkoły a także byłych nauczycieli. Namawialiśmy osoby z małymi dziećmi, które bardzo zainteresowały się naszą sprawą, ponieważ ich dzieci też będą w przyszłości chodziły do naszej szkoły. Obiecały, że zagłosują i też poproszą o to swoją rodzinę. Spotkaliśmy też miłego pana, który choć nie jest mieszkańcem Poznania, wziął od nas kilka ulotek, aby rozdać je w pracy poznaniakom i obiecał, że zadzwoni do swoich przyjaciół mieszkających w Poznaniu i poprosi ich o zagłosowanie.” Drodzy❗️ Nie zawiedźmy Tytusiaków❗️ Zerknijcie na zdjęcia i zobaczcie jak walczą uczniowie 😍 Brawo dla Zosi i Wincentego za podjętą akcję. Dziękujemy ❤

Więcej
aktualności