4. Live DKD – spotkania online Dwa Kwadranse z Doradcami [CDZdM]

Data

Szanowni Państwo,

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli na kolejną edycję comiesięcznego spotkania online – Dwa Kwadranse z Doradcami, które odbędzie się we wtorek, 1 lutego, o godzinie 20:00.

Na najbliższym spotkaniu przyjrzymy się z bliska dwóm zupełnie sprzecznym komunikatom, które młodzież słyszy na co dzień.

Z jednej strony młodzi ludzie słyszą od dorosłych, że powinni wiedzieć z całą pewnością, jak ma wyglądać ich dalsza droga życiowa, w związku z czym czują dużą presję i strach. Jednocześnie są też przekonywani, że mogą się uczyć całe życie, że nie ma decyzji nieodwracalnych i mogą jeszcze wiele razy zmienić zdanie, więc czują zagubienie i niepewność, nie wiedząc, który z tych komunikatów jest prawdziwy.

Na spotkaniu przyjrzymy się obu tym komunikatom i odpowiemy na pytanie, co jest w nich wartościowego i cennego, a co jest źródłem niepotrzebnej presji i trudnych emocji.

Na spotkanie szczególnie serdecznie zapraszamy nastolatków i nastolatki oraz dorosłych, którzy chcą jak najlepiej wspierać młodzież w wyborze dalszej edukacji i pracy.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku CDZdM
➡ https://www.facebook.com/cdzdm

Na spotkaniu odpowiemy też na Państwa pytania, które można zadawać nam już teraz przez formularz na stronie: https://www.cdzdm.pl/PL-H665/qa.html

Pytajcie nas o wszystko, co związane z wyborem szkoły lub zawodu, systemem edukacji, rekrutacją i rynkiem pracy 🙂

Serdecznie zapraszamy!

Więcej
aktualności