Cześć Europo! – nareszcie odebrana nagroda!!!

Data

19.01. 2022, po dwóch latach od zakończenia konkursu, dziewczyny z kl.8b : Emilia Bartkowiak, Barbara Młynarczyk i Zuzanna Śledzińska odebrały swoją nagrodę – wyjazd na wycieczkę do Warszawy i zwiedzanie Sejmu!!! Zabrały ze sobą Julię Mazan i Martynę Pospieską. Opiekę nad turystkami sprawowały: p. dyr. Katarzyna Wierzbińska i p. Edyta Rędzioch.

Po zakamarkach parlamentu oprowadzał nas niezależny poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z Poznania. Zapoznałyśmy się z historią polskiego parlamentu, zobaczyłyśmy miejsca pracy posłów, zasiadłyśmy w ławach poselskich, stanęłyśmy przed mikrofonami dziennikarzy, poczułyśmy się jak posłanki! Nawet zjadłyśmy poselski obiad!

Po zwiedzeniu sejmu p. Dyrektor zafundowała dziewczynom wizytę w Muzeum PRL-u. – na godzinę przeniosłyśmy się w świat Polski z lat 60..70..80 XX wieku.

Warto startować w konkursach i zdobywać nagrody!!!

Więcej
aktualności