„A NIECH TO GĘŚ KOPNIE”- WIZYTA KOŁA TEATRALNEGO W TEATRZE ANIMACJI.

Data

Kółko teatralne to nie tylko obowiązki związane z nauką roli na przedstawienie, to także przyjemności. W sobotę 02.03.2024 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego udali się wraz z p. Edytą Rędzioch i p. Magdą Morawską do Teatru Animacji na sztukę pt. „A niech to gęś kopnie”. Widzieliście kiedyś gęś zakochaną w lisie? Nie?! To obejrzyjcie przedstawienie w Teatrze Animacji. Z pozoru błaha historia uczy podstawowej prawdy, że człowiek tylko w towarzystwie przyjaciół zyskuje sens życia. Po spektaklu p. Mariola Ryl- Krystianowska-aktorka , która Grala w spektaklu oprowadziła nas po scenie, zapleczu sceny, muzeum lalek i opowiedziała o pracy aktora- animatora. Zobaczyliśmy lalki, które „grały” w teatrze przed 60, 50 laty czy w poprzednim sezonie. Ostatnią atrakcją dnia było „ciasteczko” dla każdego, kto występował podczas Koncertu Bożonarodzeniowego. Przedstawienie i zwiedzanie teatru pozostaną w pamięci uczniów na długo. Radzie Rodziców dziękujemy za słodki poczęstunek.

Więcej
aktualności