NOC ZAWODOWCÓW

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas 7 i 8 – zbliża się NOC ZAWODOWCÓW

Wydarzenie odbywa się 6 października 2023 r. (piątek), o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 im. J. Lelewela w Poznaniu – ul. Działyńskich 4/5 61-727 Poznań.

Spotkają się tam uczniowie, rodzice, nauczyciele, doradcy zawodowi oraz rzemieślnicy i pracodawcy. Będzie można porozmawiać, zadawać pytania i dowiedzieć się wiele na temat szkolnictwa branżowego oraz technicznego.

Doradcy zawodowi CDZM będą prowadzić konsultacje indywidualne i spotkania grupowe “Jak przygotować się do rekrutacji” – oba przedsięwzięcia będą odbywać się w języku polskim oraz ukraińskim.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Szczegóły znajdują się na stronie www.noczawodowcow.pl