Rozdanie nagród za udział w Turnieju Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Ruchu Drogowego

Data

2 czerwca 2023 r. rozdano dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły dla najlepszych zespołów uczniowskich z klas piątych, biorących udział w Turnieju Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Ruchu Drogowego. Oto wyniki turnieju, który odbył się z okazji otwarcia Miasteczka Rowerowego na boisku naszej szkoły w dniu 12.05,2023. W turnieju brały udział 3 zespoły z klasy 5a oraz 2 zespoły z klasy 5b. Zespół składał się z 3 osób. W turnieju można było zdobyć maksymalnie 38 punktów ( 20 za test oraz 18 za jazdę ). 3 drużyny zajęły ex aequo I miejsce z sumą punktów 25 : Są to : klasa 5a :
  • Jagoda Wieczorek, Mikołaj Mączka, Lena Niwald
  • Stanisław Szajkowski, Mikołaj Wieczorek, Michalina Biernacka
klasa 5b
  • Hanna Foksowicz, Julia Kaczmarek , Natalia Pospieska
II miejsce z sumą punktów 23 klasa 5a :
  • Hanna Chęcińska, Wojciech Grzybkowski, Tomasz Pietruczuk
III miejsce z suma punktów 22 – Piotr Wolsztyniak, Mikołaj Młynarczyk, Ignacy Jurasz

Więcej
aktualności