Zapraszamy na spotkanie informacyjne “O przyjęciu do szkoły średniej”

Дорогі восьмикласники, батьки/опікуни!
Запрошуємо вас на інформаційну зустріч “Про вступ до середньої школи”
, яка відбудеться

25 квітня 2024 року о
16:15 за адресою
Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży ul. Działyńskich 4/5.

Що будемо обговорювати?
-що таке електронний набір,
-як впорядкувати список шкіл, до яких ви хочете подати документи,
-важливі терміни під час вступу.

На зустрічі ми також нагадаємо про різні типи шкіл та правила підрахунку балів при рекрутації.

Зустріч спрямована для учнів, які складають іспити у восьмому класі і хочуть продовжити навчання в середніх школах у Познані.
Якщо Ви зацікавлені, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу: o.gorushchynska@cdzdm.pl

та вкажіть кількість учасників.

Drodzy ósmoklasiści, rodzice / opiekunowie!
Zapraszamy na spotkanie informacyjne “O przyjęciu do szkoły średniej”, które odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godz. 16:15 w Centrum Doradztwa Zawodowego dla ul. Młodzieży Akcja 4/5.
O czym będziemy dyskutować?
-czym jest zestaw elektroniczny,
-jak ułożyć listę szkół, do których chcesz składać dokumenty,
-ważne terminy podczas przyjmowania.
Na spotkaniu przypomnimy również różne rodzaje szkół oraz zasady liczenia punktów podczas rekrutacji.
Spotkanie skierowane jest do uczniów, którzy zdają egzaminy ósmoklasisty i chcą kontynuować naukę w poznańskich szkołach ponadpodstawowych.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila na adres: o.gorushchynska@cdzdm.pl i podanie liczby uczestników.