Spóźnione ale bardzo wesołe show pt. „Dziecko to ja” z okazji Dnia Dziecka!

Data

W piątek 07.06 koło teatralne „U Tytusa”, kółko taneczne i grupa nauczycielek przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia i rozdała torby z cukierkami dla każdej klasy.

Aktorzy z koła teatralnego przedstawili w wersji scenek aktorskich i animowanych przedmiotami wiersze współczesnych polskich poetów. Dziewczyny z koła tanecznego dały popis niezwykłej sprawności tanecznej. Nauczycielki zaśpiewały i zagrały „Kaczkę Dziwaczkę” z dydaktycznym przesłaniem.

Niezawodne Pole z klas 8.brawurowo zaśpiewały piękne piosenki z Kabaretu Starszych Panów i pieśń Violetty Villas. Pieśń pt. „Mamo” zadedykowana była „naszym szkolnym Mamusiom i Tatusiom” – czyli dorosłym pracownikom szkoły.

Więcej
aktualności